نشست صمیمانه مسئولان مرکزآموزش عالی شهرضا با دانشجویان خوابگاهی برگزار گردید

نشست صمیمی معاون آموزشی،پژوهشی و دانشجویی مرکز با دانشجویان خوابگاهی ...

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش عالی شهرضا  به مناسبت ۱۶ آذر  روز دانشجو، معاون آموزشی،پژوهشی و دانشجویی مرکز همراه با کارکنان  بخش آموزش و دانشجویی دوشنبه ۹۳٫۹٫۱۷ با دانشجویان خوابگاه‌های شهیدمدرس یک و دو  دیدار و از نزدیک به بررسی مشکلات آنها پرداختند.

در ابتدای این نشست دکتر محمدرضا انصاری معاون آموزشی،پژوهشی و دانشجویی مرکز با تبریک روز دانشجو هدف از این نشست صمیمانه را بررسی و مشکلات موجود در حوزه های آموزشی و دانشجویی و رفاهی و تلاش در جهت برطرف کردن آنها در حد توان و اقتضای امکانات مرکزآموزش عالی شهرضا برشمرد.

ایشان ضمن تاکید بر اینکه مسئولان دانشگاه تمام تلاش و عزم خود را در راستای بهبود شرایط دانشگاه  جذب نموده از اعضای شورای صنفی دانشجویان درخواست کرد که مجموعه مدیریت دانشگاه را در جهت برآورده ساختن انتظارات دانشجویان یاری کند.

دکتر انصاری در پاسخ به در خواست افزایش میزان ترافیک اینترنت دانشجویان در راستای فعالیت های علمی اذعان کرد: با هماهنگی انجام شده با مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و در  راستای تقویت انجمن های علمی و کانون های فرهنگی هنری اکانت اینترنت جداگانه ای در اختیار دبیران انجمن ها قرار خواهد گرفت و دانشجویان با مراجعه به این انجمن ها می توانند  به تحقیق و پژوهش بپردازند
.
همچنین ایشان از تصمیم شورای دانشگاه مبنی بر افزایش حجم اینترنت دانشجویان با بالارفتن سنوات تحصیلی خبر داد و تصریح کرد دانشجویانی که در ترم آخر درس های پروژه و کار آموزی اخذ می کنند از حجم اینترنت بالایی برخوردارخواهند بود.

معاون آموزشی،پژوهشی و دانشجویی مرکز در پاسخ به دانشجویان نسبت به تغییر تاریخ امتحانات پایان ترم تصریح کردند به دلیل بروزرسانی سایت مرکز تغییراتی در تاریخ امتحانات بوجود آمده که انشالله مشکلات برطرف خواهد شد و تاریخ امتحانات هیچ گونه تغییری پیدا نخواهد کرد.

در پایان دانشجویان و اعضای شورای صنفی دانشجویان به برخی تنگناها در حوزه های تغذیه ، آموزش و خوابگاه و امکانات رفاهی مطرح کردند که مسئولان مربوطه به آنها پاسخ داده و به تبیین این مسئله پرداختند که این مرکزآموزش عالی تلاش دارد در سرویس دهی بهتر به دانشجویان و فراهم کردن زیرساخت های آموزشی و رفاهی در مقایسه با دانشگاههای دیگر در سطح استان و ملی در حد مطلوب باشد.

 

نشست صمیمی معاون آموزشی،پژوهشی و دانشجویی مرکز با دانشجویان خوابگاهی ...

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.