رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرضا گفت :
آمار دانشجویان شاهد و ایثارگر مشروط، به صفر رسیده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرضا؛ جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه با حضور مسئولین دانشگاه و بنیاد شهید شهرستان و جمعی از دانشجویان شاهد و ایثارگر صبح روز شنیه ۵ ابان ماه در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.
رئیس دانشگاه شهرضا ضمن خیر مقدم به حاضرین، در خصوص اجرای مصوبات جلسه و تلاش در جهت رفع مشکلات آموزشی و دانشجویان شاهد و ایثارگر تاکید کرد. 
وی با اشاره به غنیمت شمردن فرصت دوران دانشجویی افزود: دانشگاه شهرضا فرصت خوبی را با هدف ارتقای سطح دانش و مهارت دانشجویان و با رویکرد اشتغال فراهم ساخته است تا آنها بتوانند در دوره های مهارت افزایی فنی و حرفه ای شرکت کنند.
در ادامه انصاریپور رئیس بنیاد شهید و ایثارگران با تشکر از دغدغه مجموعه دانشگاه و برگزاری منظم جلسات ستاد شاهدگفت : آمار دانشجویان شاهد و ایثارگر مشروط این دانشگاه به صفر رسیده است که نشان از تلاش دانشجویان است. 
وی همچنین با اشاره به اینکه وضعیت تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر در وضعیت مطلوبی است افزود: انشاالله در روز دانشجو از دانشجویان ممتاز  شاهد و ایثارگر دانشگاه تقدیر و تشکر بعمل می آید.
مدیر آموزشی و پژوهشی دانشگاه نیز در این جلسه، گزارشی از وضعیت تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ و میزان پیشرفت تحصیلی این دانشجویان را ارائه کردند.
جهت مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک نمایید