به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرضا؛ دکتر صادق مطهر رئیس دانشگاه به همراه معاون آموزشی و پژوهشی صبح امروز 17 شهریور ماه با رئیس آموزش و پرورش شهرستان شهرضا دیدارو گفتگو کردند

در این دیدار دکتر مطهرضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید با اشاره به لزوم تعامل همه جانبه دانشگاه دولتی با خانواده بزرگ آموزش و پرورش شهرستان و حضور هر چه بیشتر دانش آموزان شهرضایی در دانشگاه شهرضا تاکید کرد .

وی با اشاره به اینکه از قدمت دانشگاه دولتی شهرضا نزدیک به یک دهه میگذرد افزود: با اجرای برنامه های تبلیغاتی با همکاری آموزش و پرورش شهرستان می توان این مرکز آموزش عالی دولتی را به معلمان، والدین و دانش آموزان بیش از پیش شناساند

در ادامه دکتر جنتی معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه با اشاره به فعالیت های آموزشی مجازی دانشگاه و قابلیت های آن در دوران کرونا گفت : با زحمات تیم فناوری اطلاعات و مجازی دانشگاه توانسته ایم با بومی سازی، این سامانه مجازی را در اختیار دانشگاههای دیگر از جمله دانشگاه گلپایگان قرار دهیم.

دکتر جنتی با اعلام آمادگی این دانشگاه برای ارائه سامانه آموزش مجازی خود به اداره آموزش و پرورش شهرستان گفت : از قابلیت های این سامانه برگزاری امتحانات آنلاین، مشاوره تحصیلی آنلاین، نظرسنجی و برگزاری کلاس های دوسویه و آفلاین می باشد.

در پایان آقای مطهری رئیس آموزش و پرورش شهرستان شهرضا با ابراز خرسندی از آغاز تعامل دو سویه با دانشگاه دولتی شهرضا بر استفاده از ظرفیت این اداره برای شناساندن دانشگاه دولتی به معلمان و دانش آموزان تاکید کرد .

شایان ذکر است در این جلسه دکتر شمس رئیس گروه آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه پیرامون مباحث تخصصی سامانه آموزش مجازی دانشگاه توضیحاتی را ارائه داد.

 

جهت مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک نمایید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.