به گزارش روابط عمومی پردیس شهرضا؛ به مناسبت پنجم اسفندماه روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس، مراسمی به همت گروه ارتباط با صنعت و کارآفرینی و مدیریت فرهنگی اجتماعی دانشگاه و با حضور جمعی از دانشجویان و اعضای هیات علمی به صورت مجازی برگزار گردید

در این مراسم دکتر جنتی معاون آموزش پژوهشی پردیس ضمن تبریک این روز به دانشجویان، بر حفظ جایگاه مهندسین در شرایط کنونی کشور تاکید کرد و افزود ستون های یک جامعه به مهندسان آن وابسته است و تلاشهای مهندسان باعث پیشرفت آن جامعه می شود و دانشجویان بعنوان مهندسین آینده این کشور می بایست در جهت ارتقای سطح علمی این جایگاه مهم تلاش کنند.

وی در ادامه با اشاره به جایگاه واقعی مهندسان در جهان گفت : یک مهندس واقعی مسایل را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد و باعث کیفیت و رشد محیط پیرامونی خودش می شود. امروزه مهندس بودن نیاز به مطالعه فراوان  دارد و مهندسی در جهان دائما در حال بروزرسانی است.

دکتر جنتی در پایان صحبت های خود بخشی از سوگندنامه مهندسان را قرائت کرد و گفت این سوگندنامه نشان از تعهد مهندسان به جامعه خود و جایگاه رفیع آنها در بین مردم است.

شایان ذکر است  سخنرانی آقای محمد کرمانی مدیرعامل فضای اشتراکی آبی سفید و مهندس حامد اصلانی یکی از دانش آموختگان دانشگاه و اجرای مسابقه و موسیقی سنتی از دیگر برنامه های مجازی روز مهندس در پردیس شهرضا بود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.