به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی شهرضا؛ جلسه همفکری و تبادل نظر پیرامون تاسیس مرکز نوآوری با حضور اعضای هیئت علمی و کارکنان مرکز در سالن اجتماعات برگزار گردید.

دکتر محمد حسن امیریون رئیس گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت مرکز هدف از تاسیس مرکز نوآوری را بستری سازی جهت پیاده سازی ایده های فناورانه و‌کمک به تجاری سازی آنها عنوان کرد و  افزود : یکی از راهکارهای رسیدن به دانشگاه پویا و نسل سوم  ایجاد مرکز نوآوری است. 

دکتر امیریون افزود : با تاسیس مرکز نوآوری، دانشجویان و کسانی که ایده فناورانه دارند و علاقه مند به فعال کردن کسب و کاری از ایده خود مبتنی بر دانش هستند، وارد این عرصه می شوند و ما می بایست برای تحقق این منظور  شرایط را در دانشگاه فراهم کنیم.

رئیس گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت مرکز گفت :  در مراکز نوآوری دانشگاه ها از دستاوردهای محققان در راستای تجاری سازی حمایت می شود و علاوه بر استقرار تیم های فناور و مشاوره های فنی و حقوقی، در این مراکز تلاش می شود طرح ها به تولید محصول و خلق ثروت برسد.

شایان ذکر است در پایان این نشست  اعضای هیات و کارکنان مرکز نقطه نظرات و چالش های پیش رو و راهکارهای سازنده آن را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

 

جهت مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک نمایید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.