به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی شهرضا؛ دکترصادق مطهر به همراه مدیر فرهنگی اجتماعی مرکز صبح روز یکشنبه 23 آذرماه از مجموعه فرهنگی مهد قرآن کریم شهرضا بازدید کردند.

در این بازدید دو ساعته؛ حجت الاسلام والسملمین الصاق مدیر مهد قرآن کریم شهرضا ضمن ابراز خرسندی از حضور رئیس مرکز آموزش عالی شهرضا در این مرکز فرهنگی گفت : این مجموعه قرآنی با پرورش حافظان و قاریان ممتاز در سطح شهرستان شهرضا نقش بسزایی درگسترش علوم قرآنی ایفا کرده است.

مدیر مهد قرآن کریم شهرضا با اشاره به اینکه این مجموعه با کمک خیرین و مردم اداره می شود افزود : مجموعه مهد قرآن کریم در چهار بخش واحد برادران ، واحد خواهران ، خیریه و فروشگاه مواد غذایی در حال فعالیت می باشد.

حجت الاسلام الصاق یکی از برنامه های مهم این مجوعه را کمک به نیازمندان در تهیه بسته های غذایی، ازدواج ، کمک به ساخت مسکن و جهزیه دانست و اظهار داشت : در حال حاضر بیش از 600 خانوار تحت پوشش خیریه مهدقرآن شهرضا می باشند.

در پایان دکتر مطهر رئیس مرکز ضمن عرض خداقوت به مدیر و مجموعه مهدقرآن کریم شهرضا، از اعلام آمادگی و همکاری بین این مجموعه فرهنگی و مرکزآموزش عالی شهرضا در راستای ترویج علوم قرآنی و کمک در برگزاری کلاس های مجازی در این امور خبر داد .

 

جهت مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک نمایید

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *