به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش عالی شهرضا، این جلسه در روز دوشنبه مورخ ۹۲/۴/۱۷ با حضور اعضا شورای شهر منتخب با ریاست مرکز، برخی از اعضای هیأت علمی و کارکنان مرکز در محل مرکزآموزش عالی شهرضا برگزار گردید.

 

اولین جلسه تعامل منتخبین چهارمین دوره شورای اسلامی شهر با ریاست مرکزآموزش عالی شهرضا(دانشگاه دولتی)

 

در این جلسه دکتر کریم زاده ریاست محترم مرکز ضمن خیر مقدم وتبریک جهت انتخاب اعضای محترم شورای اسلامی شهر، در ارتباط با تشکیل و توسعه دانشگاه دولتی و برخی از موانع و مشکلات پیش رو  جهت توسعه دانشگاه گزارشی را ارائه نمودند و در این راستا اعضای محترم شورای منتخب نیز آمادگی خود را برای تعامل وهمکاری هرچه بیشتر در جهت رفع موانع اعلام کردند و در این ارتباط اذعان نمودند که تمام مجموعه های شهرستان بایستی این مرکزآموزش عالی را در جهت رشد وپیشرفت یاری نمایند زیرا وجود یک دانشگاه دولتی در این شهرستان می تواند به عنوان پتانسیلی بزرگ جهت ارائه راه حل های علمی در مدیریت شهری کمک نماید.
در ادامه آقای دکتر کریم زاده در ارتباط با حوزه مدیریت شهری ، طرح وتوسعه شهرستان و استفاده از فناوری های نوین در مدیریت شهری پیشنهاداتی را ارائه نمودند.
در پایان ایشان ضمن تشکر از تشریف فرمایی اعضای شورای شهر منتخب به این مرکز،حضور این اعضا در دانشگاه دولتی را نشان از دغدغه این عزیزان نسبت به آموزش عالی شهرستان دانستند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *