سه شنبه 25 تیر 1398 ساعت 20:46

کسب مقام دوم پروژه کارشناسی برتر سال 98 توسط دانشجوی انجمن IEEE دانشگاه شهرضا


کسب مقام دوم پروژه کارشناسی برتر سال 98 توسط  دانشجوی انجمن IEEE دانشگاه شهرضا
 

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه و به نقل از دبیر انجمن IEEE دانشگاه شهرضا در دهمین نشست ساليانه بخش ایران IEEE که همزمان با بیست و هفتمین کنفرانس مهندسی برق ایران (ICEE 2019) در تاریخ 10 الی 12 اردیبهشت ماه 1398 در دانشگاه یزد برگزار گردید، شاخه های مختلف انجمن IEEE دانشگاه‌های ایران در زمینه‌های مختلف مورد تقدیر قرار گرفتند.
 
در این مراسم از جناب آقای مهندس پویا خادمیان و عرفان کبیری کوپایی، به عنوان پروژه کارشناسی برتر سال 1398 ایران با عنوان "ارائه روشی مناسب جهت تشخیص خطاهای گذرا از دائم در خطوط انتقال فشارقوی الکتریکی و کاهش زمان مرده با استفاده از SVC" مورد تقدیر قرار گرفت. 
 
کسب مقام دوم پروژه کارشناسی برتر به صورت مشترک به آقای پویا خادمیان و عرفان کبیری کوپایی از دانشگاه شهرضا و آقای سید بردیا برائی نژاد از دانشگاه صنعتی شریف تعلق گرفت.
 
این در حالی است که انجمن IEEE شاخه دانشگاه شهرضا در سه سال متوالی قبل موفق به کسب عنوان های شاخه قابل تقدير ایران و شاخه برتر ایران و مشاور برتر دانشجویی گردیده است.
 
هیأت رئیسه انجمن IEEE دانشگاه شهرضا، کسب این موفقیت را به ایشان و آقای دکتر محسن جنتی استاد راهنما پروژه صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند منان موفقیت های روز افزون را  آرزومندست.

 
   1398/2/16 08:07    تعداد بازدید :  390


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 390
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )