چهارشنبه 26 تیر 1398 ساعت 18:59

رئیس دانشگاه شهرضا با مهندس قاسمی شهردار جدید شهرضا دیدار و گفتگو کرد


رئیس دانشگاه شهرضا با مهندس قاسمی شهردار جدید شهرضا دیدار و گفتگو کرد 


رئیس و معاون اداری مالی دانشگاه شهرضا، در راستای تعامل هر چه بیشتر با شهرداری و معرفی ظرفیت های علمی دانشگاه با شهردار جدید شهرضا دیدار کردند.
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرضا؛ دکتر امیر حسین علی بیگی رئیس دانشگاه و دکتر محمدرضا انصاری معاون اداری مالی دانشگاه صبح روز یکشنبه 19 اسفند ماه با شهردار جدید شهرضا دیدار کردند.
 
در این دیدار دکتر علی بیگی با اشاره به تاریخچه ای از دانشگاه شهرضا گفت: این مرکزآموزش عالی با برخورداری از ظرفیت اعضای هیات علمی جوان و مستعد آماده هر گونه همکاری در راستای توسعه شهرستان می باشد.
 
وی شهرضا را از جمله شهرهای با  فرهنگ و تمدن کهن و دیرینه معرفی کرد و اظهار داشت: مسئولان شهرستان می توانند از وجود دانشمندان و شهرضایی برجسته در سطح کشور در راستای توسعه شهری حداکثر استفاده را ببرند.
 
رئیس دانشگاه شهرضا در پایان اظهار امیدواری کرد انشاالله در آینده نزدیک با مدیریت جدید شهرداری و کمک دانشگاه های شهرستان شاهد تحول چشمگیر در توسعه شهرضا باشیم.
 
در ادامه مهندس قاسمی شهردار شهرضا با اشاره کمبود بودجه در سطح شهرداری های کشور افزود: عدم استفاده از نیروهای متخصص دانشگاهی مشکلات مالی امروزکشور در سطح شهرداری ها را بوجود آورده است.
 
شهردار شهرضا شکاف بین تحصیل، عمل و کار را یکی از آفت های جامعه دانشگاهی عنوان کرد و افزود باید فاصله بین آن ها با دوره های مهارت افزایی  پر شود.
 
شهردار شهرضا گفت : مدیریت شهری می بایست از ظرفیت و استعدادهای نهفته و اساتید با سابقه شهرضایی در سطح کشور استفاده کند.
 
مهندس قاسمی در پایان افزود: شهرداری شهرضا آماده استفاده از پیشنهاد های دانشگاهیان شهرضا بعنوان قطب علمی شهرستان است و دانشگاه هر گونه طرحی برای توسعه شهرستان در نظر گیرد شهرداری پذیرای آن است .
 
جهت مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک کنید


 
   1397/12/20 08:11    تعداد بازدید :  302


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 302
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )