چهارشنبه 26 تیر 1398 ساعت 18:50

مراسم نکوداشت روز دانشجو و تقدیر از دانشجویان برتر و کانونها و انجمن های علمی برگزیده برگزار گردید


رئیس دانشگاه شهرضا:
دانشگاه باید بستری برای بروز خلاقیت دانشجویان باشد


رئیس دانشگاه شهرضا گفت: دانشگاه باید بستری برای بروز خلاقیت دانشجویان باشد و از آن حمایت کند.
 
دکتر امیرحسین علی‌بیگی در مراسمی که به مناسبت روز دانشجو عصر روز سه شنبه 13 آذر در تالار سرو اداره فرهنگ و ارشاد برگزار شد با بیان اینکه امروز دغدغه داشجویان اشتغال است، اظهارداشت: اشتغال پذیری رشته های دانشگاهی از برنامه های وزارت علوم است.
 
وی با بیان اینکه برنامه های دانشگاه ها باید به ارتقای شایستگی های حرفه ای و قانونی دانشجویان کمک کند، افزود: باید از طرحهای دانشجویان در این زمینه استفاده شود در همین راستا شورای دانشجویان مشاور در دانشگاه شهرضا تشکیل شده تا از نظرات دانشجویان در این زمینه استفاده کنیم تا متناسب با نظرات، ایده های مطرح شده با توجه به امکانات دانشگاه اجرا شود.
 
رئیس دانشگاه شهرضا گفت: دانشجو علاوه بر علم آموزی باید دارای ویژگی هایی مثل وقت شناسی، خلاقیت، نوآری، پشتکار، تعهد و مسئولیت پذیری، هوشیاری و توان برقراری اتباطات اجتماعی باشد تا مورد استفاده کارفرمایان قرار بگیرد.
 
وی با تأکید بر اینکه باید از انجمن های علمی دانشجویی استفاده کنیم، خاطرنشان کرد: دانشگاه باید بستری برای بروز خلاقیت دانشجویان باشد و از آن حمایت کند.

در ادامه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سخنانی پیرامون دلایل نام گذاری روز دانشجو ایراد نمود.

در این مراسم از دانشجویان رتبه اول، دوم و سوم هر رشته و همچنین انجمن های علمی و کانون های فرهنگی هنری برتر دانشگاه تقدیر و قدردانی بعمل آمد.

در حاشیه این برنامه کانون های فرهنگی، هنری و انجمن های علمی به ارائه دستاوردهای خود پرداختند.

شایان ذکر است برنامه نکوداشت روز دانشجو، با برگزاری مسابقه فرهنگی و اجرای کانون موسیقی و برنامه کافه رادیو در فضایی با نشاط به پایان رسید .

 
جهت مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک کنید

 
   1397/9/14 11:07    تعداد بازدید :  956


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 956
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )