دوشنبه 05 فروردین 1398 ساعت 06:38

پیام تبریک دبیرکانون دانشجویی هلال احمردانشگاه به مناسب سالروز تاسیس سازمان جوانان هلال احمر

 
                
"پیام تبریک دبیرکانون دانشجویی هلال احمر و عضو شورای مرکزی مجمع کشوری کانون های دانشجویی هلال احمر

به مناسب سالروز تاسیس سازمان جوانان" 
«بسمه تعالی»
 
سازمان جوانان جمعیت هلال احمر ، هفتاد و یک سال پیش با انگیزه برخورداری از نیروی جوان، پرشور و فعال در جهت پیشبرد اهداف بشر دوستانه در کشور عزیزمان تشکیل شده و امروزه این سازمان یکی از قوی ترین و منسجم ترین تشکیلاتی است که در زمینه آموزش و تربیت جوانان در راستای امور بشر دوستانه و امدادی فعالیت می کند .

سازمان جوانان جمعیت هلال احمر زمینه سازی مشارکت جوانان در برنامه های عام المنفعه و امدادی و تصمیم گیری و تصمیم سازی در این امور را بر عهده دارد. تردیدی نیست که فعالیت های با ارزش اعضای جوان در عرصه های مختلف خدمات داوطلبانه به ویژه در خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر استان ، تحسین بر انگیز ،ارزشمند و باعث مباهات است .

اینجانب برخود لازم می دانم سالروز تشکیل این سازمان توانمند ، با نشاط و مردمی را به همه اعضای جوان با انگیزه و پرشور و همکاران خدوم و تلاشگر این حوزه تبریک عرض نموده ،توفیق خدمت رسانی به ملت شریف ایران و به ویژه جوانان برومند این مرز و بوم را از درگاه ایزد متعال آرزومندم .

درپایان امیدواریم با تکیه بر این جوانان برومند و پرتلاش شاهد صلح پایدار میان ملتها و تسکین آلام دردمندان و جهانی عاری از خشونت و افراط که بیش از پیش نیاز عصر کنونی است، باشیم.
 
 رحیم اسکندری


 
   1397/8/14 11:36    تعداد بازدید :  199


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 199
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )