دوشنبه 05 فروردین 1398 ساعت 05:59

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرضا گفت : آمار دانشجویان شاهد و ایثارگر مشروط، به صفر رسیده است


رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرضا گفت :
 
آمار دانشجویان شاهد و ایثارگر مشروط، به صفر رسیده است.
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرضا؛ جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه با حضور مسئولین دانشگاه و بنیاد شهید شهرستان و جمعی از دانشجویان شاهد و ایثارگر صبح روز شنیه 5 ابان ماه در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.
 
رئیس دانشگاه شهرضا ضمن خیر مقدم به حاضرین، در خصوص اجرای مصوبات جلسه و تلاش در جهت رفع مشکلات آموزشی و دانشجویان شاهد و ایثارگر تاکید کرد. 
 
وی با اشاره به غنیمت شمردن فرصت دوران دانشجویی افزود: دانشگاه شهرضا فرصت خوبی را با هدف ارتقای سطح دانش و مهارت دانشجویان و با رویکرد اشتغال فراهم ساخته است تا آنها بتوانند در دوره های مهارت افزایی فنی و حرفه ای شرکت کنند.
 
در ادامه انصاریپور رئیس بنیاد شهید و ایثارگران با تشکر از دغدغه مجموعه دانشگاه و برگزاری منظم جلسات ستاد شاهدگفت : آمار دانشجویان شاهد و ایثارگر مشروط این دانشگاه به صفر رسیده است که نشان از تلاش دانشجویان است. 
 
وی همچنین با اشاره به اینکه وضعیت تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر در وضعیت مطلوبی است افزود: انشاالله در روز دانشجو از دانشجویان ممتاز  شاهد و ایثارگر دانشگاه تقدیر و تشکر بعمل می آید.
 
مدیر آموزشی و پژوهشی دانشگاه نیز در این جلسه، گزارشی از وضعیت تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه در نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96 و میزان پیشرفت تحصیلی این دانشجویان را ارائه کردند.
 
جهت مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک نمایید
 
   1397/8/6 08:26    تعداد بازدید :  240


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 240
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )