دوشنبه 05 فروردین 1398 ساعت 06:37

مراسم تودیع ومعارفه معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه برگزار شد


 مراسم تودیع ومعارفه معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه برگزار گردید


 
 
رئیس دانشگاه شهرضا در مراسم تودیع ومعارفه معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه گفت: اولین اصل در امور اداری و مالی دانشگاه باید نظم، دقت و سرعت در انجام کارها باشد
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرضا؛ مراسم معارفه دکتر محمدرضا انصاری، معاون جدید اداری و مالی دانشگاه و تقدیر از دکتر علی مرادزاده دهکردی، معاون پیشین اداری و مالی، با حضور رئیس دانشگاه و کارکنان حوزه معاونت اداری مالی صبح روز سه شنبه 24 مهر در دفتر ریاست برگزار شد.

در این مراسم دکتر علی بیگی با تشکر از زحمات  دکتر مرادزاده در طول مدت مسئولیتشان، ساماندهی و تشکیل هیئت اجرایی اعضای غیر هیئت علمی، سامان دادن به امور مالی دانشگاه، و بروز رسانی امور اداری دانشگاه را از جمله کارهای مهم مجموعه معاونت مالی اداری و مدیریت منابع دانشگاه در طول چند سال گذشته برشمرد.

وی با اشاره به مسئولیت سنگین و خطیر معاونت اداری مالی دانشگاه، اولین اصل در امور اداری و مالی دانشگاه را نظم، دقت و سرعت در انجام کارها عنوان کرد و افزود: می بایست با توسعه فرهنگ احترام به همدیگر و تعامل با مسئولان دیگر دانشگاه در راستای اهداف دانشگاه قدم برداشت.

رئیس دانشگاه شهرضا از جمله نکات حائز اهمیت این معاونت را ارتباط مستمر با وزارت علوم و سازمان برنامه بودجه، نظارت جدی بر خرید ها و امورخدمات و تاسیسات و گوش دادن به نقدها و نظرات  بر شمرد.

در این نشست دکتر علی مرادزاده، معاون سابق اداری و مالی دانشگاه، نیز ضمن ارائه گزارشی از کارهای انجام‌شده در این معاونت، از همکاری و زحمات همکاران مجموعه خود تقدیر و تشکر کرد.
 
همچنین دکتر محمدرضا انصاری، معاون جدید اداری و مالی دانشگاه، نیز با اشاره به مسئولیت پذیر بودن و پشتکار کارکنان حوزه اداری مالی دانشگاه تصریح کرد: سه پارامتر مهم مدنظر رئیس دانشگاه می بایست سرلوحه کارمان باشد و در حین دقت و نظم با چابکی لازم بتوانیم در پیشبرد اهداف دانشگاه قدم برداریم

وی محور برنامه ها و اهداف در حوزه معاونت اداری مالی را شروع فعالیت های عمرانی ، مدیریت منابع موجود با توجه به شرایط حساس کشور، ارتقای وضعیت رفاهی کارکنان و اعضای هیئت علمی، پرهیز از روزمرگی و همکاری و تعامل با سایر واحدهای دانشگاه دانست .

جهت مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک نمایید
 
   1397/7/26 22:36    تعداد بازدید :  350


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 350
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )