چهارشنبه 26 تیر 1398 ساعت 18:49

کسب عنوان مشاور برتر شاخه دانشجویی IEEE ایران در سال 1397 توسط هیأت علمی این دانشگاه دکتر محسن جنتیبه گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرضا: در نهمین نشست سالانه بخش ایران IEEE که همزمان با بیست و ششمین کنفرانس مهندسی برق و کامپیوتر ایران در دانشگاه صنعتی سجاد در شهر مشهد برگزار شد، شاخه‌های مختلف دانشجویی IEEE  دانشگاه‌های ایران در زمینه‌های مختلف مورد تقدیر قرار گرفتند.
در این مراسم جناب آقای دکتر محسن جنتی عضو هیأت علمی دانشگاه شهرضا، به عنوان مشاور برتر شاخه دانشجویی سال 1397 ایران مورد تقدیر قرار گرفت. ایشان از سال 1393 به عنوان مؤسس و مشاور انجمن در دانشگاه شهرضا مشغول به فعالیت بوده است.
این در حالی است که انجمن شاخه شهرضا در دو سال متوالی قبل موفق به کسب عناوین شاخه برتر ایران و شاخه قابل تقدیر ایران گردیده است.
انجمن IEEE دانشگاه شهرضا در اسفندماه ۱۳۹۳ تأسیس شد و از جمله فعالیت‌های این انجمن می‌توان به برگزاری سمینارهای علمی تخصصی در حوزه‌های مرتبط با مهندسی برق، کامپیوتر و مکانیک (به زبان‌های فارسی و انگلیسی)، برگزاری دوره‌های تخصصی توسط اساتید مجرب، انتشار و چاپ چندین شماره از خبرنامه داخلی شاخه، اشاره کرد.
راه‌اندازی و بروزرسانی برنامه‌ریزی شده‌ وب سایت شاخه به زبان انگلیسی، برگزاری جلسات عمومی اعضا، هماهنگی کادر اجرایی با دانشگاه برای برگزاری جشن IEEE Day  و شرکت در مسابقه مرتبط در بخش ایران، برگزاری جشن‌های مختلف با حضور اعضاء، مسئولان و دانشجویان، از جمله دیگر اقدامات این انجمن از زمان تأسیس تاکنون بوده است.
شایان ذکر است انجمن IEEE مخفف  The Institute of Electrical and Electronics Engineers و یک سازمان بین المللی حرفه‌ای متشکل از مهندسان برق و الکترونیک است. هدف این مؤسسه کمک به پیش‌برد فناوری به طور گسترده در حوزه‌های وابسته به مهندسی برق، کامپیوتر و مکانیک و همچنین زمینه‌های وابسته به طور خاص است.
   1397/2/29 13:44    تعداد بازدید :  672


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 672
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )