چهارشنبه 26 تیر 1398 ساعت 19:09

به مناسب گرامیداشت روز استاد و نیمه شعبان مراسم جشنی در دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، به مناسبت گرامیداشت نیمه شعبان و روز استاد، بسیج دانشجویی با همکاری مدیریت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، مراسم جشنی با حضور ریاست محترم و جمعی از مسئولین در ساختمان شماره (3) برگزار گردید.

این مراسم در ابتدا با قرائت قرآن کریم پخش سرود جمهوری اسلامی ایران شروع گردید. در ادامه با دعوت مجری برنامه آقای علی نادری از سخنران ویژه برنامه، حجت اسلام والمسلمین حاج آقای مرادی سخنانی پیرامون دین اسلام و آزادی که دین مبین اسلام در اختیار انسان برای رسیدن به کمال  قرار داده است  روایاتی را مطرح فرمودند.
سپس مداح اهل بیت جناب آقای جعفرپور با مولودی خوانی در وصف حضرت ولی عصر (عج) دقایق شادی را برای حاضرین فراهم آوردند. در ادامه مسابقه لب خوانی برای دانشجویان برگزار گردید و به نفرات برگزیده جوایزی اهدا شد. در بخش پایانی برنامه با حضور مسئولین دانشگاه و مسئول بسیج دانشجویی شهرستان شهرضا از فعالین فرهنگی دانشگاه تجلیل به عمل آمد و در خاتمه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه جناب آقای عدالت یاری پور به مناسب هفته استاد از اساتید و مسئولین حاضر در مراسم با اهدای شاخه گل به رسم ادب و احترام تقدیر کرد.

 

جهت مشاهد عکس اینجا کلیک نمائید

   1397/2/29 09:22    تعداد بازدید :  854


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 854
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )