چهارشنبه 26 تیر 1398 ساعت 18:51

پیام دعوت رئیس دانشگاه شهرضا از دانشگاهیان برای شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن


 
پیام دعوت رئیس دانشگاه شهرضا از دانشگاهیان برای شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن 

 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرضا، دکتر امیر حسین علی بیگی رئیس دانشگاه با صدور پیامی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تأکید  کرد : دانشگاهیان همان‌گونه که در پیروزی انقلاب پیشگام بوده‌اند، امروز نیز در همراهی با  انقلاب و نظام اسلامی پیشتاز هستند.

در پیام دکتر علی بیگی با اشاره به نقش دانشجویان و دانشگاهیان در تحقق آرمان های انقلاب اسلامی آمده است: دانشجویان و دانشگاهیان از ابتدای تأسیس دانشگاه تا پیروزی انقلاب اسلامی نقشی پیشرو و برجسته در شکل‌گیری مبارزات و ترویج اندیشه‌های انقلابی در ملت مسلمان ایران داشته و همگام با آحاد مردم حضور فعال و مؤثری را ایفاء نموده‌اند.

وی افزود: دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی بیش ازسایر نهادها از مواهب انقلاب اسلامی بهره برده‌اند و دستاورد دانشگاه‌ها در عرصه‌های علم و فناوری که جهانیان را مبهوت کرده است، همگی مرهون انقلاب اسلامی است.

در بخش پایانی این پیام آمده است: اینک در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، ضمن گرامیداشت یاد وخاطره حضرت امام خمینی(ره) و ایام الله دهه فجر، از دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه دعوت می شود  همانند سالهای گذشته با حضور گسترده در در راهپیمایی یوم‌ا... 22 بهمن و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، حماسه حضور دیگری را رقم زده تا نشان دهیم فرهیختگان علمی همانند گذشته سکاندار دفاع از حیثیت و آبروی این مرزو بوم خواهند بود.

زمان حضور : یکشنبه 22 بهمن ماهساعت 9:30 صبح


مکان تجمع: میدان حردرب خوابگاه شهید مدرس 1
 
 
 
   1396/11/18 11:18    تعداد بازدید :  501


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 501
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )