شنبه 04 اسفند 1397 ساعت 12:53

نتایج انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه شهرضا اعلام شد


نتایج انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه شهرضا اعلام شد


 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرضا؛ انتخابات شورای صنفی دانشجویان بر اساس دستورالعمل و آیین نامه شوراهای صنفی برگزار شد.

مدیر دانشجویی دانشگاه در این رابطه گفت : به منظور بستر سازی جهت افزایش مشارکت دانشجویان در برنامه‌ های امور صنفی و رفاهی خود و با توجه به آئین‌نامه شورای صنفی دانشجویان برنامه ریزی جهت برگزاری هر چه بهتر این انتخابات از ابتدای سال تحصیلی جاری انجام شد.

وی افزود: پس از برنامه ریزی های لازم و تشکیل کمیته های نظارت و اجرایی و ثبت نام از دانشجویان متقاضی و انجام تبلیغات 12 نامزد عضویت در شورای صنفی دانشجویان، انتخابات در روز چهارشنبه  22 آذرماه با استقبال دانشجویان برگزار شد.

مدیر دانشجویی دانشگاه در خصوص زمان و نتایج این انتخابات اعلام داشت: بر اساس جدول زمانی تهیه شده،  این انتخابات از ساعت 9 الی 17 در ساختمان شماره 3 دانشگاه و با حضور اعضای کمیته نظارت برگزار شد که در مجموع با 327 رای ماخوذه، دانشجویان حضور خود را در این دوره نیز نشان دادند.

مهندس میرطاوسی در پایان ابراز امیدواری کرد که اعضای جدید شوراهای صنفی با ارتباط نزدیک تر با دانشجویان و هماهنگی و تعامل با مسئولین در پیگیری و رفع دغدغه ها و خواسته های رفاهی و صنفی دانشجویان بیش از پیش فعال و تاثیر گذار باشند.
 

جهت مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک کنید

 


 

   1396/9/26 08:14    تعداد بازدید :  877


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 877
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )