دوشنبه 26 آذر 1397 ساعت 04:32

جلسه ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه شهرضا با حضور دانشجویان برگزار گردید


جلسه ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه شهرضا با حضور دانشجویان برگزار گردید
 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ؛ دومین جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه با حضور دانشجویان فرزند جانباز 25 درصد به بالا صبح روز سه شنبه 21 آذرماه باحضورمسئولین دانشگاه و بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان شهرضا در دفتر ریاست دانشگاه برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه دکتر علی بیگی رئیس دانشگاه شهرضا یکی از رسالت های دانشگاه ها را کمک به دانشجویان شاهد و ایثارگر در جهت خود باوری، هویت مداری و توانمند سازی این قشر دانست و هدف از تشکیل این جلسه را بررسی وضعیت تحصیلی دانشجویان، آشنایی با آیین نامه های مختلف و اعلام امادگی دانشگاه برای حل مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر در زمینه های علمی اموزشی و فرهنگی اعلام کرد.

وی بر الگو سازی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت  توسط دانشجویان شاهد و ایثارگر تاکید کرد و افزود : شما باید الگوی اخلاقی و تحصیلی برای سایر دانشجویان باشید و بیشتر از سایر دانشجویان فرهنگ اسلامی را ارتقا بخشید .

در ادامه آقای انصاریپور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرضا ضمن تشکر از پیگیری مجموعه دانشگاه نسبت به امور دانشجویان شاهد و ایثارگرگفت : با توجه به مشکلات اشتغال در جامعه، دانشجویان می بایست توجه ویژه ای به ارتباط دانشگاه با صنعت داشته باشند و حرفه و مهارت های لازم را جهت حضور در بازار کار کسب کنند.

وی ضمن تاکید بر احترام به پدران جانباز و قدرشناسی از آنها به واسطه ایثارگری هایشان افزود : انتظار داریم فرزندان شاهد و ایثارگر در زمینه های علمی فرهنگی و اشتغال حرف اول را درسطح جامعه بزنند.

درپایان آقای خسروی مسئول آموزش بنیادشهید و امور ایثارگران شهرضا آیین نامه های آموزشی، مالی و نقل و انتقالات ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر را تشریح کرد.
 
 
جهت مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک کنید

 

   1396/9/22 09:26    تعداد بازدید :  398


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 398
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )