جمعه 31 فروردین 1397 ساعت 22:37

پیام تسلیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به مناسبت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی


پیام تسلیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به مناسبت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی
 

در پی ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی  ، وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد:
 
انالله واناالیه راجعون
 
در گذشت تاثر برانگیز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ، یار دیرین امام و رهبری ، رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی و یکی از استوانه های نظام اسلامی ، خسرانی جبران ناپذیر برای میهن اسلامی است .
 
مبارزات مستمر این شخصیت عالیقدر در راه برپایی حاکمیت دینی در دوران پیش از انقلاب و حضور موثر و تعیین کننده او در همه عرصه های انقلاب از آغاز تا امروز از وی شخصیتی ممتاز و تکرار نشدنی در تاریخ معاصر ایران ساخته است .
 
وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری این مصیبت را به محضر مقام معظم رهبری ، خانواده بزرگوار ایشان ، جامعه دانشگاهی و ملت شریف ایران تسلیت می گوید و برای آن فقید سعید ، علو درجات در پیشگاه باری تعالی مسئلت می نماید .پیام تسلیت وزیر علوم ٬تحقیقات و فناوری در پی ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی


در پی ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ٬دکتر محمد فرهادی ٬وزیر علوم ٬تحقیقات و فناوری با انتشار پیامی این ضایعه اسفناک را تسلیت گفت.
 
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ٬متن پیام دکتر فرهادی به این شرح است :
در گذشت مجاهد خستگی ناپذیر نهضت اسلامی و شخصیت برجسته و ممتاز انقلاب اسلامی ٬حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به محضر رهبر فرزانه انقلاب ٬حضرت آیت الله خامنه ای ٬همسر گرامی ٬ فرزندان و برادران آن فقید سعید ٬ ملت شریف ایران و جامعه دانشگاهی کشور تسلیت می گویم. سلام خداوند و اولیا الله ٬نثار روح بلند و تابناک او باد.
 
جامعه دانشگاهی کشور روز سه شنبه در کنار ملت بزرگ ایران ٬با شرکت در مراسم تشییع ایشان ٬ مراتب قدردانی خود را نسبت به این شخصیت بزرگوار به نمایش خواهند گذاشت.


   1395/10/20 08:22    تعداد بازدید :  408


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 408
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )