جمعه 31 فروردین 1397 ساعت 22:37

نشست شورای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاههای منطقه شش کشور به میزبانی دانشگاه شهرضا برگزار شد


نشست شورای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاههای منطقه شش  کشور به میزبانی دانشگاه شهرضا برگزار شد
 
نشست شورای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاهها ی منطقه شش کشور با حضور دکتر کریم زاده رئیس دانشگاه شهرضا و جمعی از مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاههای این منطقه در هتل تاریخی منتظران شهرضا برگزار شد
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرضا؛ در این نشست که در روز پنج نشبه 9 دی ماه جاری برگزار شد، در ابتدای جلسه دکتر کریم زاده رئیس دانشگاه ضمن اشاره به حماسه 9 دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت تصریح کرد : در این روز مردم با حضور خود در پشتیبانی از دیانت و  انقلاب و ارمان های امام  به  خیابانها امدند و نقشه های شوم دشمنان را نقش برآب کردند.
وی در ادامه با اشاره به تاریخچه دانشگاه شهرضا تصریح کرد : شهرستان شهرضا از دیرباز تا کنون مهد پرورش علما، حکما و دانشمندانی همچون الهی قمشه ای ها، حکیم فرزانه، حکیم صهبا ، مرحوم پرفسور هدایت و شهدایی همچون شهیدهمت ، شهید صفوی و... بوده است.
 
دکتر کریم زاده در پایان با اشاره به سخنان رهبر انقلاب که فرهنگ جامعه را هوا دانستند افزود : اگر فرهنگ نباشد همانند نبود هوا، حیات جامعه از دست می رود .
 
در ادامه نشست مدیران، کارگاه کمپین سازی در شبکه های اجتماعی و چالش های هشتک سازی در فضای مجازی توسط دکتر هاشمیان برگزار گردید .
 
 همچنین سرکار خانم محمودی نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اجتماعی  مجلس، مدیران فرهنگی دانشگاهها را بازوان فرهنگی نمایندگان مجلس  در قانون گذاری و مصوبات فرهنگی مجلس قلمداد کرد.
 
در ادامه حاضرین در جلسه به بحث و تبادل نظر پیرامون؛ معضلات ، مشکلات و پیشنهادهای حوزه فرهنگی و اجتماعی دانشگاهها با سرکار خانم محمودی پرداختند.
 
 نشست مدیران فرهنگی دانشگاههای منطقه 6 کشور با  بحث و تبادل نظر پيرامون فعاليت تشكل هاي اسلامي در ترم آتی با توجه به در پيش بودن  انتخابات رياست جمهوري  و  ارائه گزارش  دانشگاه  هاي منطقه در مورد  برنامه هاي موفق انجام شده در ترم اول به پایان رسید .
 
گفتنی است یکی از برنامه های فرهنگی این نشست زیارت امامزاده شاهرضا(ع) و غبارروبی مزار شهدا از جمله سردار رشید اسلام شهید همت بود .
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

   1395/10/11 12:39    تعداد بازدید :  596


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 596
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )