سه شنبه 25 تیر 1398 ساعت 20:40

دانشگاه شهرضا در هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی ،فناوری و فن بازار تهران شرکت کرد


دانشگاه شهرضا در هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی ،فناوری و فن بازار تهران شرکت کرد
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرضا ؛دکتر محمدرضا انصاری معاون آموزشی پژوهشی دانشگاه در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه بیان داشت: هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی ،فناوری و فن بازار در محل نمایشگاه بین المللی تهران و با حضور دانشگاهها، شرکتهای معتبر داخلی و همچنین برای اولین بار با حضور تعدادی از شرکتهای خارجی در قالب دانشگاههای اروپایی و اسیایی از 25 الی 28 آذر ماه برگزارگردید.

وی گفت : دانشگاه شهرضا نیز امسال با ارایه 6 دستاورد پژوهشی جدید خود در این نمایشگاه حضور یافت که این دستاوردها نسبت به سال گذشته هم به لحاظ کمی (افزایش صد در صدی) و هم به لحاظ کیفی رشد چشمگیری داشته است.

دکتر انصاری خاطرنشان کرد : رشد کیفی دستاوردهای پژوهشی دانشگاه شهرضا امسال به صورتی بوده که یکی از طرحهای این دانشگاه پس از ارزیابی داوران به لحاظ کیفی در سطح TRL 7)Technology Readiness Level) قرار گرفته است.

معاون آموزشی پژوهشی دانشگاه در پایان گفت : در نمایشگاه امسال  7000 دستاورد فناوری از سوی پژوهشگران ارایه گردید که 40 محصول تجاری سازی شده با حضور وزرای علوم و صنعت معدن وتجارت رونمایی شد.

گفتنی است TRL سطح آمادگی هر فناوری را نشان می دهد که پس از ارزیابی داوران به هر دستاوردی شاخص TRL بین یک تا نه تعلق می گیرد. 
 
 
 

   1395/10/1 08:26    تعداد بازدید :  819


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 819
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )