یکشنبه 01 اردیبهشت 1398 ساعت 16:49

رئیس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم خبر داد استانی شدن فرایند جذب اعضای هیأت علمی

 

 رئیس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: به دلیل تسهیل در فرایند جذب اعضای هیأت علمی استانی شدن فرایند جذب در دستور کار وزارت علوم قرار گرفته است.به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی شهرضا، حجت‌الاسلام دکتر محمدرضا رضوان‌طلب عصر امروز (شنبه) در مراسم معارفه اعضای هیأت اجرایی جذب هیأت علمی استان اصفهان با اشاره به الکترونیکی شدن تمام فرایند فراخوان جذب هیأت علمی از آغاز ثبت‌نام تا اتمام بررسی، اظهار کرد: پرونده‌های متقاضیان جذب اعضای هیأت علمی به صورت الکترونیکی است و هیچ فردی به شکل خارج از این سیستم به پرونده‌ها دسترسی نداشته و امکان دخل و تصرف در محتوای پرونده‌ها را ندارد.

رئیس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به فعالیت و نظارت 2 هزار و 500 نفر از اساتید سراسر کشور در سامانه جذب اعضای هیأت علمی کشور، گفت: جذب اعضای هیأت علمی به صورت متمرکز انجام نمی‌شود و مرکز جذب اعضای هیأت علمی در این زمینه وحدت رویه ایجاد می‌کند، اما مراحل اصلی جذب اساتید با دانشگاه متقاضی است.
ایشان با تأکید بر ضرورت حفظ کرامت متقاضیان تصدی سمت استادی دانشگاه، بیان داشت: احراز اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها مؤلفه‌هایی دارد که نتیجه کارکرد سه مرجع کارگروه بررسی توانمندی علمی، کارگروه بررسی صلاحیت عمومی و همچنین نتیجه تحقیقات است.
دکتر رضوان‌طلب با بیان اینکه به دلیل تسهیل در فرایند جذب اعضای هیأت علمی استانی شدن فرایند جذب در دستور کار وزارت علوم قرار گرفته است، عنوان کرد: فرایند جذب اعضای هیأت علمی کاملاً شفاف و قابل پیگیری است.
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تسلیت شهادت امام صادق(ع)، خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین رسالت‌های آن حضرت، ریاست بزرگترین دانشگاه جهان اسلام بود که در آن رهبران سایر فرق اسلامی نیز تحصیل کردند.
رئیس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه امام صادق(ع) در زمان خود رهبری بزرگترین نهضت علمی جهان اسلام را بر عهده گرفتند، اضافه کرد: اداره‌کنندگان مهمترین مراکز علمی و دانشگاهی در جهان باید پیروان اهل بیت(ع) باشند.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی شهرضا، در این مراسم هیأت اجرایی جذب هیأت علمی استان اصفهان در مرکز آموزش عالی شهرضا تشکیل و امیرحسین علی‌بیگی به عنوان رئیس و دبیر آن معرفی شد.

 

جهت مشاهد عکس اینجا کلیک نمائید
 
   1397/4/17 14:23    تعداد بازدید :  1089


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1089
5.5/10 (تعداد آرا 14 نفر )